۶۶۶۸۹۰۶۳ ( 021 )
با ما در ارتباط باشید
2891
2883
2885

خدمات در محل

شرکت هواکوب سپنتا تمام سعی خود را مینماید تا دستگاههای شما جهت جلوگیری از هزینه حمل نقل در محل کارخانه شما عزیزان تعمیر نماید مهندسین ما همراه با آموزش های مداوم، دارای تخصص در تمامی کاربردها بوده و خدمات مورد نیاز را سریع و با قابلیت اطمینان بالا، در اختیار شما قرار می دهند. خدمات ارائه شده در محل ما عبارتند از:

  • قراردادهای خدمات پس از فروش

همچنین، تجربه ی چندین ساله و تخصص هواکوب سپنتا ما را قادر می سازد تا قراردادهای خدماتی که برای برآورده کردن نیازهای خاص مشتریان تنظیم شده اند را با هدف تأمین آرامش خاطر آنها ارائه کنیم.

بر همین اساس قراردادهای نگهداری و تعمیرات هواکوب شامل تمامی خدمات از نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه تا تعمیرات کامل و اساسی می باشد. تمامی این قابلیت ها برای حذف زمان توقف، افزایش طول عمر محصول و کاهش زمان های پاسخگویی، در کنار ارائه ی پیشنهادات فنی برای نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه به مشتریان، توسعه یافته اند.

هواکوب سپنتا قراردادهای خدمات و نگهداری و تعمیرات را برای تمامی دستگاه ها با امتیازات ذیل ارائه می دهد:

  • نگهداری و تعمیرات در بازه های زمانی از پیش تعیین شده در برنامه تولید
  • زمان تداخل کمتر
  • صرفه جویی در هزینه و ساده تر شدن کارهای اداری

قرارداد نگهداری و تعمیرات، و ارائه ی تخصص و دانش، این امکان را برای مشتریان فراهم میکند تا بر فعالیت های اصلی خود متمرکز شوند. مشارکت قوی، هواکوب سپنتا را قادر می سازد تا تجهیزات نصب شده مشتریان را به وضعیت بهینه درآورد