۶۶۶۸۹۰۶۳ ( 021 )
با ما در ارتباط باشید
2884
2883
2885

خدمات آموزشی

دوره‌های اختصاصی

بسیاری از مشتریان ممکن است در نظر داشته باشند تا یک مرحله بیشتر به پیش بروند و متقاضی دوره های آموزشی که به شکل ویژه مناسب فرآیندها و محصولات آنها طراحی گردیده باشند. مرکز آموزش هواکوب سپنتا آمادگی دارد تا با همکاری اعضای هئیت علمی خود و ارتباط گسترده با این دسته از مشتریان و کسب اطلاعات لازم از شرایط کاری آنها، دوره های اختصاصی را طراحی و اجرا نماید. این دوره ها را هم می توان در محل مرکز آموزش هواکوب و هم در سایت مشتریان برگزار کرد. این چنین دوره هایی نه تنها کاملاً مرتبط با نیازهای مشتریان محترم است بلکه می تواند از نظر هزینه های خدمات آموزشی نیز مقرون به صرفه نیز باشد.

امکانات و تجهیزات آموزشی

این مرکز می تواند با تجهیزات فنی و آموزشی مناسب مرتبط با محصولات و به منظور ارتقاء یادگیری شرکت کنندگان بنا به درخواست مشتری مقدمات اجرای آموزش کاملاً کارگاهی و عملی را فراهم نماید.

  • سالن کنفرانس آموزشی به ظرفیت ۲۰ نفر با کلیه امکانات صوتی، تصویری، سمعی و بصری
  • سالن همایش به ظرفیت ۶۰ نفر جهت برگزاری سمینارهای عمومی و تخصصی، علمی و آموزشی
  • کارگاه های مدرن و مجهز آموزشی جهت برگزاری دوره های آموزشی عمومی و تخصصی علمی در زمینه های کمپرسور، هوای فشرده

مدرسان

اساتید و مدرسان مرکز آموزش هواکوب با پشتیوانه یک دهه تجربه کاربردی و عملیاتی، اطلاعات علمی، فنی و تخصصی خود را به مشتریان تقدیم داشته و اطمینان می دهد که این آموزش ها منجر به ارتقاء مهارت های فردی و شغلی و نهایتاً عملکرد آنها در محیط کار خواهد شد.

دریافت آموزش در حداقل زمان

یکی دیگر از مزیت های ما تأمین نیازهای آموزشی مشتریان در حداقل زمان و متناسب با محدودیت های واقعی زمانی مشتریان است. روی این توانایی ما حساب کنید.

کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات تجهیزات

حضور در دوره در های آموزشی مرکز آموزشی هواکوب  در این قابلیت را برای نفرات شرکت ها ایجاد می کند که در صورت بکارگیری آموزش ها در کار، بتوانند هزینه های تحمیلی نگهداری و تعمیرات تجهیزات فنی خود را کاهش دهند